Byggtjänst i Veberöd AB

Vi hjälper dig med allt från ritningsunderlag till ny-, renovering- och ombyggnad

DIN LEDSTJÄRNA PÅ BYGGETT

Personal

Kontor

Tomas Lynnér

VD / Byggnadsingenjör / Snickare
​​​​​​​tomas@bygg-tjanst.se

Sofie Nilsson

Personal- och administrationsansvarig
​​​​​​​sofie@bygg-tjanst.se

Snickare

Murare/plattsättare

Tomas Lynnér

VD / Byggnadsingenjör / Snickare
​​​​​​​tomas@bygg-tjanst.se

Peter Nilsson

Arbetsledare / Snickare
peter@bygg-tjanst.se

Christian Strinnö

Murare / Plattsättare
christian@bygg-tjanst.se

Kim Johansson

Murarlärling
kim@bygg-tjanst.se

Patrik Friberg

Snickare
patrik@bygg-tjanst.se

Alex Bodnar

Snickare
alex@bygg-tjanst.se

Rasmus Nilsson

Snickare
​​​​​​​rasmus@bygg-tjanst.se

Lutfi Peci

Snickare
Lutfi@bygg-tjanst.se

Sebastian Lagnelius

Snickare
Sebastian@bygg-tjanst.se

Lars Johnsson

Snickare
Lars@bygg-tjanst.se

Anders Jeppsson

Inhyrd egenföretagare
Byggnadsingenjör/Snickare

Cosmo Corengia

Snickarlärling