Byggtjänst i Veberöd AB

Vi hjälper dig med allt från ritningsunderlag till ny-, renovering- och ombyggnad

DIN LEDSTJÄRNA PÅ BYGGETT

Personal

Kontor

Tomas Lynnér

VD / Byggnadsingenjör / Snickare
​​​​​​​tomas@bygg-tjanst.se

Sofie Nilsson

HR buisness partner
Ansvarig Visningsklar
​​​​​​​sofie@bygg-tjanst.se

Snickare

Murare/plattsättare

Tomas Lynnér

VD / Byggnadsingenjör / Snickare
​​​​​​​tomas@bygg-tjanst.se

Peter Nilsson

Arbetsledare / Snickare
peter@bygg-tjanst.se

Christoffer Hartman  
​​​​​​​Murare / Spismurare



Martin Andersson

Murare / Plattsättare
Martin@bygg-tjanst.se

Patrik Friberg

Snickare
patrik@bygg-tjanst.se

Alex Bodnar

Snickare
alex@bygg-tjanst.se

Johannes Andersson

Murare / Plattsättare lärling
Johannes@bygg-tjanst.se

Rasmus Nilsson

Snickare
​​​​​​​rasmus@bygg-tjanst.se

Lutfi Peci

Snickare
Lutfi@bygg-tjanst.se

Sebastian Lagnelius

Snickare
Sebastian@bygg-tjanst.se

Lars Johnsson

Snickare
Lars@bygg-tjanst.se

Kevin Larsson

Snickare
Kevin@bygg-tjanst.se

Anton Jolsäter

Snickare
​​​​​​​

Anders Kron

Snickare

Jörgen Tufvesson

Inhyrd Snickare

Anders Jeppsson

Inhyrd egenföretagare
Byggnadsingenjör/Snickare